Figyelem! Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Társaságunknak a www.videaloop.hu weboldalon nyújtott, az ÁSZF-ben részletezett Szolgáltatása 2025. július 16. napjával megszűnik.
Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

"Vakcinaháború - Covid-hysteria"

🦉 tündérke 1015 🐦
0
28
Date: 2021. 02. 09.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát.

REPORT
Date: 2021. 02. 09.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Van akár egyetlen ismerősöd is, aki ebben a "halálos járványban" halt meg? Tisztában vagy vele, hogy jelenleg majd 1 év után, összesen egész évre számolva kapta el 75millió ember? Felfogod, hogy ezt a "gyorsan terjedő és irtó veszélyes vírust" az emberiség 1%-a kapta el? Felfogod, hogy a "hivatalos" adatok szerint is csak, 1,6millió/75millió = 2% halt bele? Ez neked halálos járvány, 2%? A pestisnek tudod mennyi volt a halálozási rátája? 50-80% Tehát aki elkapta, annak TÖBB MINT A FELE belehalt.