A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát.

REPORT
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0

A fiatal, Hódmezővásárhelyen dolgozó, Szegeden élő sportember Toldi Péter már nem először vállalkozott embert próbáló futótávok leküzdésére. Két éve 67 óra 54 perc 12 másodperc alattfutott le például 497 kilométert az Athén és Spárta között megrendezett futóversenyen. Most, Indiában a táv ugyan fele ennyi sem volt, azonban a Himalája igazán feladta a leckét a sportembernek. De Toldi Péter nem adta fel. A Nagy Himalája Futás 217 kilométer hosszúságú, 5000 méter szintkülönbséggel nehezített távján ő volt az egyetlen induló. Azt hiszem, nem kérdés, hogy miért. Minden nehézség ellenére órákkal a megadott szintidő előtt ért célba. Hogy milyen megélni egy ilyen versenyt, erről beszélgettünk az ultramaratonistával.