Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Repülőrajtot vett az Otthon Start, a 3 százalékos hitel hosszú évekig velünk marad

Világgazdaság
0
15
Date: 2025. 09. 17.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: people & vlogs
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2025. 09. 17.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: people & vlogs

Felpezsdült az ingatlanpiac és a hitelezés az Otthon Start indulásával. Az első héten már ötezer szerződést kötöttek a pénzintézetek és a lendület továbbra is kitart. Panyi Miklós, parlamenti és stratégiai államtitkár elmondta, hogy a fix 3 százalékos hitel nem csak az ingatlanpiacnak, hanem az egész nemzetgazdaságnak lökést ad. Az államtitkár azt is elmondta, hogy hosszú távra terveznek a programmal, így az évekig elérhető lesz a saját otthonra vágyóknak.

Related videos
Show more......