Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Apokalipszis, Rekord v. Jobbik

HírAréna-Hírháttér
0
442
Date: 2010. 04. 23.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 2
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2010. 04. 23.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 2
Hol a titkok kapuja? Illuminátusok, Echelon-tanúk, Bibliai Eredet. Szentírás és Háttérhatalom: kölcsönös függőség. Extrém kontrasztok: A világ leghülyébbjei. Kuruc.info és féktelen Emberiség-pusztítás. Kurucférgek, életfogyt: molnár balázs, kürk roland, novák előd. Háttérhatalmi Vona Gábor, Jobbik és csődbe vitt szavazótábor. Emberiség legfőbb Holocaustgyártói. Minden idők topja és legalja. Nem tudják megölni a Molnár F. Árpádot. Nincs kívánságműsor, hanem megmondtuk előre! hirhatter.com