Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Székely kiállás, egyenesség és furfang

PestiSrácok.hu
0
23
Date: 2025. 08. 01.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2025. 08. 01.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: news & politics

​​„Azért vagyunk és azért maradtunk itt, mert a történelemben oly sokszor mondtunk nemet mindarra, ami megpróbált minket elvinni. Most ugyanazt kell tennünk, amikor az identitásunkat, az alapidentitást kérdőjelezik meg. Csakhogy mi fogunk nyerni, mert magyarok vagyunk, a teremtett világ rendje szerint élünk, kiállunk a család mellett, szeretjük a földünket, szeretjük a nemzetünket. Remélem, ez válik példává az elkövetkezendőkben szerte Európában. Mi ezen dolgozunk, s jól esik a küzdelmünkhöz erőt meríteni, megérezni az együvé tartozást itt, Tusványoson.” - Hankó Balázs​