Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Jobbik-alelnök az ellenzékről: vannak olyanok, akik továbbra is a roncsokba kapaszkodnak

PestiSrácok.hu
0
3 856
Date: 2024. 08. 29.
Shares: 1 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2024. 08. 29.
Shares: 1
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: news & politics

Mint ismert, a június 9-i EP-választáson a Jobbik népszerűsége a vártnál is nagyobbat zuhant, immár a szavazatok egy százalékát sem tudták begyűjteni. A mikropárt tisztújító kongresszusán Adorján Bélát választották a párt elnökévé, miután Gyöngyösi Márton nem indult a posztért. A bukott jobbikos vezető már nem is szerepel a párt hivatalos weboldalán. Lapunknak a Jobbik alelnöke Z. Kárpát Dániel elmondta, hogy nincs ismerete Gyöngyösi tagsági viszonyáról, de a felsővezetésben és a napi döntéshozatalban már nem vesz részt. A politikus beszélt a párt jövőjéről, a júniusi EP-választás utáni kihívásokról, továbbá arról, hogy szándékoznak-e a jobbikos politikusok csatlakozni a Magyar Péter pártjához.

Related videos
Show more......