Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy bizonyos szolgáltatások jelenleg nem érhetők el a Videa felületén.

Tájékoztatjuk, hogy módosítjuk Általános Felhasználási Feltételeinket (ÁFF), melyet ITT és ITT olvashat. A módosítások 2026. április 30-tól hatályosak. A szolgáltatásaink további igénybevételével Ön elfogadja a módosított ÁFF rendelkezéseit. Amennyiben nem ért egyet a változásokkal, kérjük, ne vegye igénybe a Videa és a VideaKid szolgáltatásait.

Parental lock

Gyerekkora óta Kaliforniában él, mégis Magyarország a hazája | The Fair Right

PestiSrácok.hu
0
4 740
Date: 2023. 12. 31.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2023. 12. 31.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: news & politics

Szani János neve Magyarországon még kevésbé közismert, a fiatal amerikai republikánusok körében azonban egyre népszerűbbé válik. János négyéves korától kezdve Kaliforniában nevelkedett, ott tanult, ott szerzett barátokat, mégis Magyarországot tekinti hazájának. János története többek között azért is inspiráló, mert fiatalon, egy idegen országban nemcsak a helyét sikerült megtalálnia, de az otthonról hozott értékrendjét is sikerült megőriznie. Nézzétek meg a teljes beszélgetést!

Related videos
Show more......