Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Olívaszüret Olaszországban

ORIGO UTAZÁS
0
6 539
Date: 2012. 11. 21.
Shares: 1 Forwards: 2 Embeds: 115
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2012. 11. 21.
Shares: 1
Forwards: 2
Embeds: 115
Tags: firenzeliguriamanarolaolaszországolívaolajsienaszürettoszkánautazás
Régóta tervben volt, hogy egyszer elmegyünk az olasz olívaszüretre, most váratlanul gyors szervezéssel meg is valósult.. Három lány: egy gasztroblogger, egy utazásszervező és egy újságíró. A legnagyobb kockázat az időjárás volt, szüretelni ugyanis csak száraz időben lehet. Mivel a nagy esőzések arra az egy hétre a kedvünkért elálltak, Toszkánában és Liguriában, a Cinque Terrén - hacsak pár órára is - ott lehettünk a szüretelők között, este pedig együtt várhattunk izgatottan a friss olaj ízére.