Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Koeman: Nem lesz könnyű

Origo SPORT
0
3 990
Date: 2008. 10. 07.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: sports
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2008. 10. 07.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: sports
Erwin Koeman szövetségi kapitány a keddi, rákospalotai edzés után elmondta, hogy az albánok minden bizonnyal megnőtt önbizalommal lépnek ellenünk pályára. Az ellenfél középpályás sorát igen erősnek tartja és amondó: az albán futball nagyon sokat fejlődött az utóbbi időben. A magyar válogatottal kapcsolatban megjegyezte: senkinek sincs bérelt helye a csapatban.