Figyelem! Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Társaságunknak a www.videaloop.hu weboldalon nyújtott, az ÁSZF-ben részletezett Szolgáltatása 2025. július 16. napjával megszűnik.
Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

"Hová raknak bennünket?"

ORIGO ITTHON
0
1 406
Date: 2011. 10. 16.
Shares: 0 Forwards: 3 Embeds: 5
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát.

REPORT
Date: 2011. 10. 16.
Shares: 0
Forwards: 3
Embeds: 5
Category: news & politics
Januártól visszamenőlegesen csökken a több száz fogyatékkal élő embert foglalkoztató Összefogás Rehabilitációs Közhasznú Kft. állami támogatása, a mádosik félévre pedig az intézmény vezetője szerint még semennyi pénzt nem kaptak. A kft csömöri telephelyét a bezárás fenyegeti, pedig évek óta több száz fogyatékkal élő kap rendszeres munkát itt, igaz, két hónapja fizetés már nem jár mellé.