Figyelem! Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Társaságunknak a www.videaloop.hu weboldalon nyújtott, az ÁSZF-ben részletezett Szolgáltatása 2025. július 16. napjával megszűnik.
Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Márki-Zaynak úgy bejött az ingyenebéd, hogy a Mediaworks riporterét is megkérte, fizesse be egyre

Mediaworks
0
53 222
Date: 2022. 03. 29.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát.

REPORT
Date: 2022. 03. 29.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: news & politics
Márki-Zay Péter nagyon hálás lenne, ha a Mediaworks Hírcentrum riportere meghívná ebédre - így reagált a politikus arra a kérdésre, hogy szerinte mennyire törvényes az, hogy Bajnai Gordonék ebédeket fizetnek neki. Egyre zavarosabb Márki-Zay Péter magyarázkodása Datadat ügyben. Az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltje már korábban elismerte, hogy Bajnai Gordonék segítik a kampányát. Az Index pedig bizonyítékot mutatott be arról, hogy a cég nevére állítottak ki egy éttermi számlát
Related videos
Show more......