Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

EU-n belül és kívül: Két Magyarországot...

HírAréna-Hírháttér
0
77
Date: 2013. 06. 09.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2013. 06. 09.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: news & politics
EU-n belül és kívül: Két Magyarországot létrehozva... - Elnökgyilkosságokról is (Spontánfilm Molnár F. Árpáddal és Domján Tiborral). Benne: orosz nyitás, szláv nyitás, Oroszország, Szovjetunió, gazdaság, demokrácia, diktatúra, kapitalista, kommunista, szocialista, államtitok, Portik Tamás, szociológia, asszimiláció, Vona Gábor, E14, E2014, E-2014, E 2014, nacionalizmus, erkölcs, társadalom, féligazságok, háttérhatalom, oligarchia, Putyin. http://echelon8.org