Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy bizonyos szolgáltatások jelenleg nem érhetők el a Videa felületén.

Tájékoztatjuk, hogy módosítjuk Általános Felhasználási Feltételeinket (ÁFF), melyet ITT és ITT olvashat. A módosítások 2026. április 30-tól hatályosak. A szolgáltatásaink további igénybevételével Ön elfogadja a módosított ÁFF rendelkezéseit. Amennyiben nem ért egyet a változásokkal, kérjük, ne vegye igénybe a Videa és a VideaKid szolgáltatásait.

Parental lock

Fejes Tamás a Kincsvadászok és a Tankcsapda jövőjéről is bejelentést tett

HAON podcast
0
330
Date: 2024. 05. 25.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: podcast
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed podcast

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2024. 05. 25.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: podcast

Újabb ismert személy járt a Haon podcaststúdiójában. A Tankcsapda dobosa, Fejes Tamás látogatott el hozzánk, aki meglehetősen sűrű nyárnak néz elébe. Hogy miért? Nos, mint ismert, az idei Campus Fesztiválon háromszor is fel fognak lépni, viszont másra is készül, amit nekünk mondott el először. Persze, ezek mellett sok más témát is érintettünk, amit igyekeztünk csak röviden összefoglalni, hogy aztán olvasóink hallgatóinkká is váljanak.

01:19 Kincsvadászok
14:04 Motorok vs autók: melyiket választaná rockerként?
20:08 Tankcsapda 35. évforduló - emlékek, tervek a jövőre nézve
25:11 Tankcsapda akusztik: hogyan jött az ötlet?
31:15 Zenész, több vállalkozást üzemeltet, TV-ben szerepel, családja van… - Hogyan tud mindent kézben tartani?