Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy bizonyos szolgáltatások jelenleg nem érhetők el a Videa felületén.

Tájékoztatjuk, hogy módosítjuk Általános Felhasználási Feltételeinket (ÁFF), melyet ITT és ITT olvashat. A módosítások 2026. április 30-tól hatályosak. A szolgáltatásaink további igénybevételével Ön elfogadja a módosított ÁFF rendelkezéseit. Amennyiben nem ért egyet a változásokkal, kérjük, ne vegye igénybe a Videa és a VideaKid szolgáltatásait.

Parental lock

Ágyúgolyófutam 2. (Cannonball Run II 1984)

Michael John Martin
3
1 172
Date: 2024. 06. 03.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2024. 06. 03.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0

Az Ágyúgolyófutam jól ismert résztvevői közül a Sejk (Jamie Farr) úgy dönt, hogy egy millió dollárt fizet annak, aki elsőnek ér vissza Connecticutba. J.J. (Burt Reynolds) és társai természetesen elfogadják a kihívást és legkülönfélébb csodajárgányaikon a mesés nyeremény reményében nekivágnak északnak. Útközben a Sejket elrabolja a Las Vegas-i maffia, és ha tényleg meg akarják kapni a pénzt, a futam résztvevőinek meg kell őt menteni. Számtalan komikus helyzet és a maffiával történő vad összetűzés után a Sejk bejelenti, hogy Las Vegasban szeretne üzleti vállalkozásba kezdeni. Döntése azonban nem változtat az eredetileg kitűzött célon, így a verseny teljes bedobással folytatódik, csak J.J. nincs sehol. Ő ugyanis a Sejk vaskos pénztárcájával és egy csinos lánnyal az ellenkező irányba tart.