Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

A vesszőfutás 1977

vladar
0
97
Date: 2025. 07. 28.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2025. 07. 28.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0

A harcedzett phoenixi zsaru, Ben Shockley azt a parancsot kapja, hogy a Los Angeles-i börtönből hozzon el egy fontos tanút, Gus Mallyt. Gusról azonban kiderül, hogy egy harcias, makacs, akaratos és művelt lány, akit túlságosan is sokan akarnak kézre keríteni. Így kettejük utazása cseppet sem olyan hétköznapi és nyugalmas, mint amilyennek azt Ben képzelte volna.
Gust, amint kiteszi a lábát a börtönből, titokzatos alakok veszik üldözőbe, és nem kevesebbet akarnak, mint eltenni őt láb alól. Tűzpárbaj tör ki, amelyben Ben fegyverével Gus is élénken részt vesz, majd hiába kérnek védelmet a Los Angeles-i rendőrségtől, a kiérkező zsaruk őket veszik ostrom alá. Gus és Ben ennek ellenére nagy nehezen eljut Arizona határáig, ahol a sivatagban éjszakáznak, majd biciklin folytatják útjukat. Ám követőik makacsul a nyomukban vannak. A furcsa páros azonban nem adja meg magát, és megtépázva bár, de egy különös buszon mégis időben érkezik meg a phoenixi bíróságra..