Figyelem! Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Társaságunknak a www.videaloop.hu weboldalon nyújtott, az ÁSZF-ben részletezett Szolgáltatása 2025. július 16. napjával megszűnik.
Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Fanta szelet

EMEM
0
27
Date: 2019. 05. 16.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: people & vlogs
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát.

REPORT
Date: 2019. 05. 16.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Tags: fantareceptszelet
Category: people & vlogs
HOZZÁVALÓK: A piskótához: 8 ek porcukor 8 db tojás 2 ek kakaópor 7 ek liszt (+ a tepsihez) A krémhez: 25 dkg porcukor 25 dkg vaj 50 dkg túró 1 csomag vaníliás cukor 1 db citrom reszelt héja A zseléhez: 2 csomag vaníliás pudingpor 5 ek porcukor 6 dl Fanta (szénsavas narancsos üdítő) ELKÉSZÍTÉS: Szétválasztjuk a piskótához a tojásokat. A sárgáját simára keverjük a porcukorral és a kakaóporral. lassan adagolva hozzáadjuk a lisztet, és simára keverjük. A tojás fehérjét kemény habbá verjük, és a té