Figyelem! Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Társaságunknak a www.videaloop.hu weboldalon nyújtott, az ÁSZF-ben részletezett Szolgáltatása 2025. július 16. napjával megszűnik.
Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Miseta Zoltán: ,,Pécsnek kiemelkedő gasztrofelhozatala van”

BAMA
0
216
Date: 2023. 08. 01.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: podcast
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed podcast

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát.

REPORT
Date: 2023. 08. 01.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Tags: podcastvideaton
Category: podcast

Vendégünk volt Miseta Zoltán, vendéglátós szakember, akivel beszélgettünk a vendéglátós szakmáról, kezdetekről, tapasztalatairól. Zoltán a Pécs - Baranyai Kereskedelmi és Iparkamarával is szoros kapcsolatban áll, képzőhelyeket akkreditál, illetve a Blöff bisztró tulajdonosaként az utánpótlásra is még jobban rálát. Vajon népszerű-e még manapság a vendéglátásban dolgozni? Sok más témát is érintettünk még, kiderült, hogy egy luxushajón is dolgozott New Yorkban.