Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

Készültünk egy recepttel olvasóinknak

BAMA
0
103
Date: 2024. 12. 16.
Shares: 0 Forwards: 0 Embeds: 0
Category: gastronomy
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2024. 12. 16.
Shares: 0
Forwards: 0
Embeds: 0
Category: gastronomy

A tragikomédia előtt kezdjünk a hozzávalókkal, nem lesz túl sok mindenre szükségünk: egy szép darab sertésszűz, egy darab húsos marhacsont, egy fej vöröshagyma, két sárgarépa, egy kis konzerv paradicsompüré, némi zellerszár és két deciliter vörösbor, amelyet úgy nyerünk, hogy kiöntünk egy nagyobb pohárba 4 decit, ebből kettőt a főzés közben jóízűen elkortyolgatunk. A körethez (étvágy szerint) néhány szem burgonyát főzünk, amelyből később püré készül. Bónusznak pedig egy kis gombamártást is összedobtunk, amelyhez félkiló fehér csiperkét, 2 dl fehérbort és 200 ml tejszínt használtunk.