Figyelem! A Videa nem kér banki adatokat sem a regisztráció létrehozatalkor, sem a Videa.hu oldalon található tartalom megtekintésekor, illetve ezen funkciók igénybevétele nem igényel díjfizetést. Kérjük, hogy ha erre vonatkozó üzenetet kap a Videa felületén, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne adjon meg adatokat!

Parental lock

"Nemzeti ügyek kellenek"

0
17 173
Date: 2010. 03. 10.
Shares: 0 Forwards: 3 Embeds: 0
Category: news & politics
Share

Send
Add to list
To Quicklist To Favorites
Embed video

Create GIF
99:99 sec

Custom 16:9 4:3 Original

2 10 20
OK
Create snapshot
Report video
Reason for rejection:

Please provide the following details precisely:

Your full legal name, which typically consists of a surname and a given name, as it appears on a government-issued ID. Videa cannot process the request until it has this information.
The authorized person's email address.

Specify the subject of the grievance and the facts indicating a probable infringement.


After verifying the request, Videa will initiate the video removal process.

REPORT
Date: 2010. 03. 10.
Shares: 0
Forwards: 3
Embeds: 0
Category: news & politics
Orbán Viktor öt nemzeti ügy mellett kötlezte el magát, amikor szövetségeseivel, támogató szerződést írtak alá.1.a gazdaság talpraállítása, 2. az egészségügy rendbetétele, 3.a rend és közbiztonság ügye, 4.a szociális rendszer megreformálása, 5. a demokratikus normák visszaállítása Magyarországon.
Related videos
Show more......