Politikai gyilkosságok (HTV)
A videó lejátszásához újabb Flash Player verzió szükséges. A legújabbat innen töltheted le!
Bezár
megosztás ismerősökkel
Egyszerűen és gyorsan megoszthatod ezt a videót a különböző közösségi oldalakon ismerőseiddel, vagy továbbküldheted levélben is.továbbküldés e-mailben
A videó továbbküldéséhez nem kell regisztrálnod vagy belépned, elég a címzett(ek) e-mail címét megadnod!A címzett(ek) e-mailben egy linket kap(nak) majd, amelyre kattintva megnézheti(k) a videót.
Név:
Email címek:
Üzenet:
Bezár
videó beágyazása
- Ha az alapértelmezett beágyazókód mérete megfelel, másold ki a kódot, és illeszd be a külső weboldal megfelelő részébe!
- Amennyiben az alapértelmezett méret nem felel meg, újraméretezheted a beágyazókódot: add meg a kívánt méret szélességét vagy magasságát, a kalkulátor pedig hozzáigazítja a másik méretet a videó eredeti képarányának figyelembevételével.
- A méret megadását követően már az új mérettel ágyazhatod be a videót az első pontban leírtak szerint.
Kód:
Bezár
kifogásolható tartalom
Itt tudod jelezni, ha az általad megtekintett videó tartalmát valamely oknál fogva kifogásolhatónak vagy jogsértőnek találod. A kifogás bérkezése után ellenőrizzük az általad kifogásolt videót, és amennyiben jogosnak találjuk azt, eltávolítjuk a Videáról.Kifogás indoka:
Kérjük, pontosan add meg az alábbi adatokat:
• a jogosult nevét, lakcímét illetve székhelyét, telefonszámát, valamint e-mailcímét;
• a sérelem tárgyát, és a jogsértést valószínűsítő tények megjelölését,
• a sérelem tárgyát, és a jogsértést valószínűsítő tények megjelölését,
Név:
Lakcím/székhely:
Telefonszám:
Email cím:
Jogsérelem,
kifogás leírása:
kifogás leírása:
Beküldő:
csillagokert
Feltöltött videók: 421
Összesített értékelése: 882
Összesített értékelése: 882
Feltöltés dátuma: 2008.09.15.|
Megosztás: 9|
Továbbküldés: 3|
Beágyazás: 1
Kőrösi Imre újra példátlanul leleplező cikket tett közzé, ezúttal a globalista politikai gy...
Tovább
Kőrösi Imre újra példátlanul leleplező cikket tett közzé, ezúttal a globalista politikai gyilkosságokat is górcső alá véve, amelynek tűzvonalában tömegével titkosszolgálati igazgatók, államelnökök, állami vezetők és vezető vállalkozók is szerepelnek. Mivel Kőrösi Imre cikke megelőzi a kor tényfeltáróit és álrendszerváltó paprikajancsijait, így természetes, hogy a Hírháttéren kívül a teljes jobb- és baloldali közélet elhallgatta.
Beszél:
Molnár F. Árpád.
Idézett cikk:
Kőrösi Imre:
Kiss E
Kategória: hírek/politika
Vissza
Hirdetés
200
Copyright © 2006-2011 Origo Zrt. Minden jog fenntartva.